Ehsaniha logo

پویش دلگرمی احسان

۱ دی ۱۴۰۰

درآستانه آغاز زمستان صورت گرفت؛

توزیع 10 هزار وسیله گرمایشی بین خانواده‌های نیازمند در سراسر کشور توسط ستاد اجرایی فرمان امام/ اهدای لباس و کفش در مرحله بعدی پویش "دلگرمی احسان"

به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام ، 10 هزار وسیله گرمایشی شامل بخاری و آبگرمکن درمناطق محروم کشور توزیع میشود.

صبح امروز در مراسمی با حضور معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام، مدیرعامل بنیاد احسان و شهردار منطقه 17 تهران درمحل آستان مقدس امامزاده حسن (ع) ، پویش "دلگرمی احسان" در تهران آغاز به کار کرد.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام درحاشیه این مراسم گفت: مرحله اول پویش دلگرمی احسان از حدود یکماه پیش و با آغاز فصول سرد سال در مناطق کم‌برخوردار کشور آغاز شده و از امروز این پویش در استان تهران نیز آغاز میشود.

علی عسگری افزود: در مرحله اول این پویش ، 10 هزار وسیله گرمایشی شامل بخاری و آبگرمکن گازی و برقی بین خانواده‌های نیازمند در مناطق محروم سراسر کشور توزیع میشود.

وی ارزش ریالی این کمکها را 10 میلیارد تومان عنوان کرد و خاطرنشان کرد: بخش عمده این رقم توسط ستاد اجرایی فرمان امام و بخشی از آن نیز توسط مردم و خیرین تأمین شده است.

عسگری ادامه داد: تمامی این وسایل گرمایشی ساخت ایران و تولید شده توسط کارخانه‌ها و کارگاه‌های بومی هر استان است تا ازاین طریق از کسب و کار و اشتغالزایی صنایع مربوطه در استان‌ها نیز حمایت شود.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام درخصوص مراحل بعدی این پویش گفت: علاوه بر توزیع 10 هزار وسیله گرمایشی دیگر در مرحله بعد، در آستانه شب عید و سال نو پویش توزیع لباس و کفش را هم توسط بنیاد احسان خواهیم داشت.

عسگری اضافه کرد: دراین مرحله لباس و کفش بین کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار کشور توزیع خواهیم کرد.

وی افزود: تمام این اقلام توسط 3000 گروه جهادی همکار بنیاد احسان در مناطق محروم و بین خانواده‌های نیازمند توزیع میشود و مردم و خیرین برای کمک به این پویش و پیوستن به آن میتوانند با بنیاد احسان ارتباط برقرار کنند.