Ehsaniha logo

رزمایش همدلی و احسان استان مرکزی

۲۲ دی ۱۴۰۱

اجرای پویش‌های احسان و همدلی در استان مرکزی

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان مرکزی از اجرایی شدن پویش احسان و همدلی همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه در این استان خبر داد.

تهامی در مراسم توزیع ۱۳۰ تن گوشت مرغ بین نیازمندان استان به خبرنگاران گفت:این پویش در راستای اهداف و برنامه‌های بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، برای حمایت و یاری رساندن به معیشت افراد محروم و کم‌برخوردار پویش احسان و همدلی اجرایی شده است.

تهامی با بیان اینکه بیش از ۵ میلیارد تومان برای خرید گوشت مرغ توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی حضرت امام(ره) هزینه شده است، خاطرنشان کرد که این اقلام برای توزیع بین ۳۰ هزار خانوار نیازمند در استان مرکزی توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کمک به محرومان است، ادامه داد: به گروه‌های جهادی همکار که وظیفه توزیع گوشت مرغ منجمد شده را بر عهده دارند تاکید جدی شده شأن و کرامت انسانی نیازمندان در حین توزیع کاملا حفظ شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با اشاره به اینکه ۱۲۰ گروه جهادی در این استان با ستاد مذکور همکاری دارند، گفت: ستاد اجرایی در راستای محرومیت زدایی با تمام توان پای کار است.